Kundeservice

customerservice@crascph.com

B2B

info@crascph.com

Vi er super sociale!

Sig hej og spred god stemning <3
Instagram @crascph
Facebook: crās
LinkedIn: crās
TikTok: crās

Cras

Hovedkontor

Store Strandstræde 19 2. sal
1255 København K
Danmark

Retur adresse

Textile Logistics
Thrigesvej 27
7430 Ikast

Ring til os!

+45 53 60 10 08

Vi er klar ved telefonen:

Mandag til torsdag kl. 10.00 - 15.00

Fredag kl. 10.00 - 14.00

 

Lande

Danmark

Milk Agency

Tilde Dyhr Andersen

tda@milkagency.dk

 

Norge

BAJ Agenturer

Brita Agnethe Johansen

brita@baj-agenturer.com 

 

Sverige

Welcome To Welcome

Gonzalo Catalan

gonzalo@welcometowelcome.com

 

Italien

Daniele Ghiselli Showroom

Yasin Ozturk

yasin@ghiselli.com

 

Belgien

Acris Fashion

Vincent Helsen

vincent@acrisfashion.com

 

Australien

The Wooden Hangar

Courtney Hands

courtney@thewoodenhangar.com

 

UK

TCB Agency London

John Pritchard

john@tcbagencylondon.co.uk